O společnosti

Společnost UPS Technology, spol. s r. o. se od svého založení v roce 1991 specializuje na komplexní dodávky záložních systémů nepřetržitého napájení. V průběhu let se UPS Technology vyprofilovala v respektovanou společnost a lídra trhu v České republice. Dnes dodáváme ucelené řady záložních systémů, tj. UPS, stejnosměrné zdroje, motorgenerátory všech výkonů a také rozsáhlá energocentra.

Základem naší stabilní pozice na trhu s technologiemi pro zálohu napájení je především vysoké kvalifikaci a špičkové technická úroveň našich pracovníků. Také pečlivý výběr dodavatelů, kteří patří ke světové špičce nejen v oblasti výroby, ale také ve vývoji záložních systémů, nám umožňuje citlivě reagovat na potřeby našich zákazníků a navrhnout optimální řešení. Společnost UPS Technology má zaveden management jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001.

Své služby nabízíme po celé České republice. Obchodní a technické zázemí máme v Brně, kde je centrála společnosti a déle pak v Praze a Ostravě. Dynamický rozvoj společnosti UPS Technology je podporován i na Slovensku dceřinnou společností UPS Gabria s.r.o. se sídlem v Bratislavě. Od roku 2002 též působí společnost UPS Technology, Sp. z o.o. v Polsku.

V rámci komplexních služeb nabízíme zákazníkům vše od vstupní nezávazné konzultace až po realizaci díla, projektovou dokumentaci a samozřejmě služby spojené se zajištěním dlouhodobého bezporuchového chodu instalovaných technologií. Originální programové vybavení a vlastní špičkové SW produkty zajišťují monitoring a vzdálenou správu záložních systémů.

Silnou stránkou naší společnosti je optimalizace řešení bez technických kompromisů při respektování zákazníkova rozpočtu.